У школи Полтави можуть найняти фахівців із закупівель: для чого та яке фінансування

У школи Полтави можуть найняти фахівців із закупівель: для чого та яке фінансування

Закупівлі у школах Полтави можуть вести спеціальні уповноважені
Фахівці з закупівель у школах Полтави можуть почати працювати 2024-го. Фото: Рexels/George Milton

У навчальних закладах міста Полтави можуть розширити штат. До нього планують додати нову посаду ― уповноваженого з публічних закупівель.

Таку можливість 28 листопада обговорили на засіданні постійної комісії Полтавської міської ради з питань культури та освіти. Про це стало відомо з онлайн-трансляції.

Планують, що уповноважених осіб з публічних закупівель у закладах освіти міста буде 50. Кожен отримуватиме мінімальну заробітну плату. Про це під час засідання розповіла заступниця начальника управління освіти Оксана Кісельова:

"З 1 січня це заробітна плата 7 100, з 1 квітня ― 8 тисяч. Додаткові кошти розраховані ― 6 мільйонів 442 тисячі гривень, подані ці пропозиції до бюджету на 2024-й рік".

За її словами, ці посади необхідні для тих закладів освіти, які мають самостійний баланс. Раніше функції таких уповноважених виконували інші працівники закладів, які за це отримували доплату.

"Ці фахівці повинні будуть постійно циклічно проводити публічні закупівлі кожного дня. На той час, коли приймалося рішення про самостійне ведення бухгалтерського обліку, заклади масово закупівель не вели. У них були закупівлі ― на рік щонайбільше 15. Все інше були договори, які не потребували уповноваженої особи на той час. Тому було визначено доплату уповноваженим особам. Самі керівники закладу обирали, хто буде уповноваженою особою".

Нові посади можуть з’явитися 2024-го року.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок