Виписував премії на початку вторгнення: ексдиректор Київського науково-методичного центру отримав підозру

Виписував премії на початку вторгнення: ексдиректор Київського науково-методичного центру отримав підозру

Київський науково-методичний центр
Фото: Київська міська прокуратура

Колишнього гендиректора Київського науково-методичного центру підозрюють в розтраті півмільйона гривень на початку вторгнення РФ.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Слідство встановило, що в березні 2022 року посадовець погодив та підписав накази про виплату премій собі та іншому керівному складу, порушуючи вимоги постанови уряду.

Ексчиновник завдав територіальній громаді Києва збитків на понад 500 тисяч грн. Нині чоловіку обиратимуть запобіжний захід.

Колишній гендиректор Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій (підзвітний Департаменту охорони культурної спадщини КМДА) отримав підозру за розтрату коштів у великих розмірах в умовах воєнного стану за ч. 4 ст. 191 ККУ. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Що відомо про розслідування корупції серед посадовців у Києві

У столиці повідомили про підозру ексдиректору ритуальної служби та його спільниці. Їм інкримінують розкрадання 32 млн грн бюджетних коштів на виплаті зарплат фіктивним працівникам.

Поліцейські провели 14 обшуків у справі про розкрадання бюджетних коштів під час будівництва метро на Виноградар.

Судитимуть чиновників Подільської РДА та підрядника, які привласнили кошти на благоустрій Андріївського узвозу та реконструкції дитсадка.

Суд відсторонив від посади начальницю відділу Управління освіти Дніпровської РДА через закупівлю овочерізок в укриття, а також взяв її під домашній нічний арешт.

Правоохоронці затримали начальника одного з відділів Державної податкової служби в Києві під час отримання хабаря. За $1 тисячу він пообіцяв списати податкові зобов'язання.

Колишнього депутата Київської міської ради підозрюють у самовільному захопленні землі у столиці і незаконному будівництві на ній об'єктів торгівлі.

На початок