Львів потрапив у трійку лідерів конкурсу “Європейська столиця інновацій”

Львів потрапив у трійку лідерів конкурсу “Європейська столиця інновацій”

Львів потрапив у трійку лідерів конкурсу “Європейська столиця інновацій”
Церемонія нагородження конкурсу "Європейська столиця інновацій", Марсель, 27 листопада 2023 рік. Фото: пресслужба Львівської міської ради

Львів посів третє місце на міжнародному конкурсі "The European Сapital of Іnnovation". Таким чином, місто отримало 100 тисяч євро на реалізацію проєктів з використанням інноваційних технологій.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Переможцем конкурсу — Європейською столицею інновацій 2023 став Лісабон. Друге місце посіла Варшава. Львів замкнув трійку лідерів та отримав сертифікат на 100 тисяч євро. Про це стало відомо сьогодні, 27 листопада, під час церемонії нагородження у Марселі в Франції.

"Для Львова велика честь бути фіналістом премії "Європейська столиця інновацій". Сьогодні Львів отримав сертифікат у розмірі 100 тис. євро на центр, який допомагатиме зі створенням різних винаходів, що зараз дуже необхідні сфері медтех. Це допоможе нам вже зараз впроваджувати інновації для якісного лікування наших Героїв. Це дуже цінно", — каже перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Премія "The European Capital of Innovation" була заснована у 2014 році. Її присуджують європейським містам, що найкраще впроваджують інновації та технології у проєктах місцевого рівня, а також є прикладом для наслідування для інших міст.

На початок