Шмигаль обговорив з президентом Європейського інвестиційного банку проекти з відновлення України

Шмигаль обговорив з президентом Європейського інвестиційного банку проекти з відновлення України

Шмигаль і Хойєр
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль (праворуч) і президент Європейського інвестиційного банку Вернер Хойєр. Фото: Telegram/Денис Шмигаль

Очільник українського уряду Денис Шмигаль і президент Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вернер Хойєр обговорили чинні та нові проекти з відновлення України.

Про це Денис Шмигаль повідомив у Telegram.

"Продуктивна зустріч з президентом Європейського інвестиційного банку Вернером Хойєром та його командою. Привітав відкриття представництва ЄІБ у країнах Східної Європи з офісом у Києві. Обговорили чинні та нові проекти з відновлення. Очікуємо на їх реалізацію. Уряд активно співпрацює з ЄІБ у сферах відновлення інфраструктури, енергетики й теплопостачання", — йдеться у дописі Шмигаля.

Також прем'єр-міністр України подякував за фінансову допомогу, зокрема, за створення дієвих інструментів для повоєнного відновлення. Шмигаль нагадав, що ЄІБ одним з перших міжнародних фінансових організацій у березні 2022 року надав фінансову підтримку до українського держбюджету.

"Загалом Європейський інвестиційний банк акумулював для нашої держави понад 7,5 млрд євро. Високо цінуємо активну роль ЄІБ у підтримці України", — додав глава уряду.

Раніше Шмигаль заявив, що Україна розглядає 10 ключових аспектів відновлення, серед яких — оцінка збитків, етапи відновлення, прозорість та джерела фінансування.

Денис Шмигаль також інформував, що Україна завдяки коштам від Європейського інвестиційного банку зможе у 2023 році завершити роботу на 28 проєктах, а також розпочати реалізацію 186 нових для покращення якості життя громад.

На початок