Сили оборони відбили 45 російських атак на сході

Сили оборони відбили 45 російських атак на сході

Сили оборони відбили 45 російських атак на сході
Ілюстративне фото: 108 окрема бригада Сил ТрО

Українські військові протягом 24 листопада відбили 11 російських атак на Бахмутському, 20 атак на Авдіївському та 14 атак на Мар'їнському напрямках протягом.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

За даними Генштабу, минулої доби на Лиманському напрямку російське військо не наступало, а на Мар'їнському напрямку ЗСУ відбили 14 атак військ РФ в районах Мар’їнки, Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області. Водночас на Шахтарському напрямку військові РФ безуспішно штурмували позиції Сил оборони південно-західніше Старомайорського.

"На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії біля Кліщіївки та Андріївки Донецької області. Тут наші захисники відбили 11 атак. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах", — розповіли у Генштабі.

На Авдіївському напрямку, як зазначили у повідомленні, російські військові без успіху наступали східніше Новокалинового, Авдіївки та Первомайського, де українські воїни відбили 20 атак.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок