Агент Зінченка: "Ми розглянемо пропозицію "Наполі"

Агент Зінченка: "Ми розглянемо пропозицію "Наполі"

Агент Зінченка: "Ми розглянемо пропозицію "Наполі" АР

Український захисник "Манчестер Сіті" може опинитися в ітілійській Серії А.

"Манчестер Сіті" прагне посилити лінію захисту й може включити Олександра Зінченка до потенційної угоди з обміну центрбека "Наполі" Каліду Кулібалі. Агент Зінченка Алан Прудніков, якого цитує Napolimagazine, підтвердив, що 23-річний захисник готовий перейти до "Наполі", якщо його включать до угоди.

"Він перебував на радарі "Наполі" ще три роки тому, у нас були зустрічі щодо цього. Для того, щоб Зінченко був включений в угоду, ще має бути комунікація з агентом Кулібалі. Якщо це станеться, ми розглянемо пропозицію "Наполі" і тоді подивимося, що робити", – сказав Прудніков.

Поки що клуби не можуть досягти згоди щодо ціни питання: пропозиція "містян" за Калібалі – 65 мільйонів євро, але це значно менше, ніж оцінка "Наполі" – 75 мільйонів. Тож обмін Зінченка може стати лише частиною угоди.

Як відомо, контракт Зінченка розрахований до літа 2024 року. За "Ман Сіті" він провів загалом 25 матчів у всіх турнірах.

Читайте також: Китайський клуб націлився на Андрія Ярмоленка. Там вже грає ексдинамівець

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс