У Звягелі в сервісному центрі МВС знову прийматимуть іспити для отримання водійського посвідчення

У Звягелі в сервісному центрі МВС знову прийматимуть іспити для отримання водійського посвідчення

мвс, сервісний центр, іспит, водії, водійські права
У Звягелі знову прийматимуть іспити для отримання водійського посвідчення. Скриншот: Суспільне Житомир

З 1 грудня у Звягельському сервісному центрі МВС знову прийматимуть теоретичні та практичні іспити для отримання водійського посвідчення. Записатися на ці послуги можна онлайн.

Про це інформує Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Житомирській області.

У повідомленні йдеться, що в серпні Житомирщина приєдналася до пілотного проєкту з прозорого складання іспитів. Внаслідок цього, створили два великі екзаменаційні хаби у Житомирі та Коростені, а у Звягелі екзаменаційні класи закрили.

Нині з 1 грудня, у сервісному центрі МВС у Звягелі відновлюють надання послуг з прийому теоретичних та практичних іспитів. Начальник Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Житомирській області, Віктор Білецький пояснив, що однією з основних причин цього рішення є велика відстань від Коростеня та Житомира до Звягеля, не зручний транспортний доступ та велике навантаження на сервісний центр МВС у Житомирі.

"Упродовж чотирьох місяців роботи пілотного проєкту ми вивчали та аналізували попит на складання іспитів в області. Помітили, що мешканці Звягельщини мають віддалений доступ до цієї послуги, як з точки зору місцезнаходження, так і логістики, навіть з врахуванням підвищеного рівня прозорості у новостворених хабах. Тому протягом цього періоду ми працювали над відновленням екзаменаційної діяльності у сервісному центрі МВС № 1844", — цитує пресслужба Регіонального сервісного центру МВС Віктора Білецького.

Як зміниться екзаменаційна діяльність у Звягелі?

Пресслужба регіонального сервісного центру пише, що Віктор Білецький розповів про те, що тепер у сервісному центрі МВС Звягеля екзаменаційний клас обладнаний чотирма камерами для "перехресного" запису та аудіофіксацією, що усуває будь-які "сліпі зони".

"Ми також модернізуємо та розширюємо автопарк, встановлюємо систему відеоспостереження в обидві автівки сервісного центру МВС для проведення іспитів. Це мінімізує ризик будь-якого втручання в іспит. Крім цього, для більш ефективної роботи ми розширили штат екзаменаторів і збільшили кількість маршрутів для прийому практичних іспитів", — розказав начальник Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Житомирській області.

За інформацією Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Житомирщини, з 22 листопада майбутні водії отримали можливість складати теоретичний іспит у сервісних центрах МВС без обов'язкового візиту до автошколи. Кандидат у водії повинен повідомити адміністратора, що самостійно вивчив навчальний матеріал для відповідної категорії транспортного засобу. Вартість складання теоретичного іспиту складає 13 грн.

"У разі успішного складання теоретичної частини іспиту, майбутні водії звертаються до будь-якого акредитованого навчального закладу та розпочинають практичне навчання. Після успішного складання практичного іспиту в автошколі, кандидат складає іспит у сервісному центрі МВС і отримує посвідчення водія", — пише пресслужба Регіонального сервісного центру МВС.

Як зареєструватися на іспити?

У повідомленні Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Житомирщини йдеться, що зараз можна зареєструватися для отримання послуг з екзаменації через онлайн-систему е-запису і термін запису на практичні іспити збільшено до трьох тижнів. Тобто, абітурієнти мають можливість вибрати онлайн талони на практичні іспити на 21 день вперед. Завдяки системі онлайн-запису, кількість візитів до сервісного центру МВС зменшується з двох до одного.

Термін реєстрації онлайн на теоретичний іспит залишається незмінним — можливість запису на 14 днів вперед. Щодо реєстрації в терміналі прямо в сервісному центрі МВС (для теоретичних і практичних іспитів, транспортних засобів, обміну та відновлення посвідчення водія) — записатися можна як раніше, на поточний та три дні вперед.

Також наразі кандидати у водії по всій Україні можуть отримати талони на практичні іспити дистанційно, скориставшись функціоналом е-запису.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок