Ловив рибу сітками: на Житомирщині суд змусив чоловіка заплатити громаді 170 тисяч гривень

Ловив рибу сітками: на Житомирщині суд змусив чоловіка заплатити громаді 170 тисяч гривень

З жителя Брусилівської громади Житомирського району рішенням суду примусово стягнули понад 170 тисяч гривень штрафу за шкоду, яку він наніс довкіллю.

Про таке у Telegram повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

У повідомленні, зокрема, йдеться що чоловік ловив рибу із водосховища, користуючись забороненими для цього знаряддями —риболовною сіткою.

"Факт вилову водних біоресурсів — щуки, окуня, ляща, плітки, краснопірки — за допомогою риболовної сітки з водосховища Лісне (річка Ірпінь) неподалік села Соболіївка екологи виявили під час рейду у квітні минулого року. Постановою Брусилівського райсуду від 13 липня 2022 року риболова визнали винним і зобов'язали його сплатити штраф у розмірі понад 170 тисяч гривень. На таку суму він заподіяв шкоди природі. Знаряддя рибальства конфіскували", — сказано в інформації

У добровільному порядку чоловік не заплатив гроші. А відтак справу вдруге скерували до суду.

Рішенням Брусилівського райсуду від 31 травня 2023 року позов екологічної інспекції про відшкодування збитків довкіллю задовольнили.

У листопаді 2023 року на виконання рішення суду виконавча служба стягнула гроші із чоловіка у повному обсязі та переказала їх на спеціальний рахунок Брусилівської громади, — йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок