У Кіровоградській області створюють мобільні вогневі бригади для боротьби з російськими безпілотниками

У Кіровоградській області створюють мобільні вогневі бригади для боротьби з російськими безпілотниками

Мобільна вогнева група
Зображення ілюстративне. Мобільна вогнева група. Фото: Кропивницька міська рада

У Кіровоградській області створюють мобільні вогневі групи для боротьби із безпілотниками, якими російська армія атакує Україну. Мобільні групи будуть захищати критичну інфраструктуру та територію області. На купівлю однієї з машин для таких бригад у Кропивницькому зібрали понад 200 тисяч гривень.

Машину знайшли за кордоном, її ціна 5800 євро, розповіла заступниця голови обласної адміністрації Катерина Колтунова.

Гроші збирали під час ярмарку у Кропивницькому, де продавали випічку з борошна нового врожаю з 32 громад області.

"Хочемо подякувати й колективу швидкої медичної допомоги, які виділили об'єм своєї денної зарплатні, – розповіла Катерина Колтунова. – Вони перерахували 30 тисяч гривень. Всім небайдужим громадянам, які долучились. Це той випадок, коли ми разом об'єднуємось для того, щоб захистити свою територію".

Таким чином зібрали 264 тисячі гривень. Цих грошей вистачить, щоб поміняти їх на євро, викупити автомобіль та привезти до Кропивницького. З цим допомагають волонтери, говорить заступниця: "Волонтери активно працюють на території Європи, підшукують за оптимальними цінами машини. Адже якщо купувати на європейських автомобільних базарах, то авто буде коштувати сім тисяч євро, якщо купувати з салону, це зовсім інша ціна".

На автомобіль потрібна зброя, тепловізори, відповідні ліхтарі й засоби зв'язку, а також джерела живлення. Для цього міська рада на позачерговій сесії 17 листопада виділила 11,7 мільйона гривень.

На початок