У деяких школах Чернівецької області капітально ремонтують укриття: перелік

У деяких школах Чернівецької області капітально ремонтують укриття: перелік

У деяких школах Чернівецької області капітально ремонтують укриття: перелік
На фото укриття у Новодністровську до ремонту. Фото: Суспільне Чернівці

У деяких школах Чернівецької області капітально ремонтують протирадіаційні укриття та захисні споруди. Завершити роботи мають до кінця 2023 року. Про це йдеться в тендерах на сайті Prozorro.

Вашківецька школа

У Вашківцях Вижницького району проводять капітальний ремонт протирадіаційного укриття опорного закладу "Вашківецький заклад загальної середньої освіти". Вартість робіт становить понад два мільйони гривень. Це гроші з місцевого бюджету. Завершити ремонт, згідно з тендером, мають до кінця року.

Мамаївська школа

У Мамаївському закладі загальної середньої освіти капітально ремонтують захисну споруду за майже два мільйони гривень. Роботи проводять за бюджетні гроші. У технічному завданні йдеться, що мають провести демонтажні роботи, монтувати сходи, площадки, панелі, дверцята з теплоізоляційною обшивкою, металеві двері. Провести ремонт стін, стелі, підлоги, а також водопостачання та каналізації. Облаштувати систему пожежної сигналізації та оповіщення.

Банилівський ліцей

У Банилові капітально ремонтують протирадіаційне укриття в опорному ліцеї імені Івана Діяконюка. Вартість робіт становить майже 800 тисяч гривень. Фінансування проводять з місцевого бюджету, йдеться в додатку до тендера.

Новодністровська гімназія

У Новодністровській гімназії капітально ремонтують укриття, в якому можуть одночасно перебувати понад тисячу людей. Там замінять мережі, облаштують вбиральні та оновлять покриття підлоги. Вартість робіт становить понад 1,4 мільйона гривень. Їх на умовах співфінансування виділили з державного та місцевого бюджетів.

До укриття планують провести додаткову електромережу. Також облаштують чотири туалети, підведуть воду та замінять каналізацію. Наразі замінюють усі вікна та двері на вогнетривкі.

Глибоцький ліцей

В опорному закладі "Глибоцький ліцей" капітально ремонтують захисну споруду за понад 1,3 мільйона гривень. Договір з підрядником департамент капітального будівництва Чернівецької ОВА уклав наприкінці жовтня. Джерело фінансування — гроші місцевих бюджетів.

Путильський ліцей

Щодо ремонту протирадіаційного укриття у Путильському ліцеї імені Юрія Федьковича уклали договір на 2,8 мільйона гривень без використання електронної системи закупівель. Це зробили, бо попередній тендер не відбувся через відсутність учасників. Завершити роботи, згідно з договором, мають до 31 грудня.

На початок