Силою вивезли чоловіка та розбили телефон жінці: у Львівському ТЦК та СП розпочали перевірку

Силою вивезли чоловіка та розбили телефон жінці: у Львівському ТЦК та СП розпочали перевірку

Силою вивезли чоловіка та розбили телефон жінці: у Львівському ТЦК та СП розпочали перевірку
Скріншот з відео "Так люблю той Львів, що бракує слів"/Facebook

У Львівському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочали перевірку через відео, де п'ятеро чоловіків у військовій формі силою заштовхують цивільного в машину та конфліктують з жінкою.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського ОТЦК та СП.

Конфлікт між нібито представниками військкомату та цивільними трапився у Львові. Відео інциденту зафільмували з вікна будинку. Там можна побачити, що п'ятеро чоловіків у військовій формі оточили цивільного, якого прикрила собою жінка. Після криків "будь мужиком" та нецензурної лексики його заштовхали в авто, в той час як жінку тримали за руки інші чоловіки у формі. Після її спроб вирватися, один з групи чоловіків із криком "заспокойся" штовхнув її в груди.

Машина з чоловіком та трьома людьми у формі поїхала у невідомому напрямку. У той час двоє чоловіків продовжили конфліктувати з жінкою. Один з них вибив телефон з її рук, після чого штовхнув його ногою. Згодом чоловіки сіли в білий бус і поїхали.

На інцидент вже відреагували в обласному ТЦК та СП. Там заявили, що розпочали перевірку щодо ситуації.

"Для уникнення соціальних загострень та конфліктних ситуацій повідомляємо наступне: перевіряємо даний факт щодо причетності військовослужбовців ТЦК до даного інциденту. Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються всі деталі даного випадку", — йдеться у повідомленні.

Це не перший випадок за участі чоловіків у військовій формі на Львівщині. Так 9 листопада у Львові цивільного силою заштовхали у мікроавтобус. Схожий випадок трапився в місті у жовтні. Тоді двоє нібито представників ТЦК затягували цивільного, який їм опирався, у приміщення.

На початок