Роботи миколаївського художника стали ілюстраціями до книги Ліни Костенко

Роботи миколаївського художника стали ілюстраціями до книги Ліни Костенко

Роботи миколаївського художника стали ілюстраціями до книги Ліни Костенко Vladimir Bakhtov

Заслужений художник України з Миколаївської області Володимир Бахтов проілюстрував нову книгу Ліни Костенко “Скіфська одіссея”. Про це митець повідомив на свої сторінці у Facebook.

Роботи миколаївського художника стали ілюстраціями до книги Ліни КостенкоVladimir Bakhtov

“Чи так усе збіглося, чи так воно й мало бути, але так склалося. Кілька десятків років потому знайшли одне одного текст і зображення, як поезія та музика, що довгі роки існували в єдиному Просторі і зрештою злилися в одній пісні”, ‒ написав Володимир Бахтов у післямові до книги. Усього в оформленні використано понад 30 творів художника. Серед них є і офорти з міфопоетичних серій “Малі річки України”, “Таврія ‒ стародавній край”, “Ольвійські легенди”, виконані у ті роки, коли Ліна Костенко писала свій твір.

Роботи миколаївського художника стали ілюстраціями до книги Ліни КостенкоВидавництво "Либідь"

Це поема-балада про античні часи греко-скіфського минулого. Її герой – молодий Грек з Ольвії. Він два з половиною тисячоліття тому рушив у плавання Дніпром-Борисфеном у напрямку майбутнього Києва, пізнаючи грецький і скіфський світи Припонтиди. Сам твір написаний у 1983 — 1986 роках. Друком займається видавництво “Либідь”. У книзі 256 сторінок, написана вона для широкого читацького загалу.

Що відомо

Ліна Костенко — українська письменниця, лауреатка Шевченківської премії та премій Фундації Антоновичів (США), імені Петрарки (Італія), імені Олени Теліги. Її твори перекладено багатьма європейськими мовами.

Володимир Бахтов — миколаївський художник та фотограф, винахідник техніки геліографії, Заслужений художник України, член Міжнародної асоціації "Сузір'я графіків". Працює в галузі живопису, графіки, фотографії, художньої історичної реконструкції.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди