Завдав шкоди заказнику: на Житомирщині судитимуть рибалку

Завдав шкоди заказнику: на Житомирщині судитимуть рибалку

Екологи, біоресурси, риба, заказник, "Гамарня", інспекція, суд, порушення
На території заказника місцевого значення "Гамарня" екологи виявили чоловіка, який незаконно ловив рибу за допомогою заборонених знарядь . Фото: Державна екологічна інспекція Поліського округу

На Житомирщині судитимуть рибалку, який ловив рибу на території гідрологічного заказника місцевого значення "Гамарня", чим завдав шкоди довкіллю на суму понад 15 тисяч гривень.

Про таке у Telegram повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

Йдеться, зокрема, про вилов риби у річці Ірша у зимувальній ямі Малинського водосховища на території заказника з використанням заборонених знарядь та пристосувань.

"На території гідрологічного заказника місцевого значення рибалка використовував колюче знаряддя лову (драч), здійснюючи незаконний лов водних біоресурсів методом багріння. Зазначене порушення зафіксовано протоколом про адміністративне правопорушення за ст. 91 КУпАПСтаття 91. Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фондуДокладніше: https://kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro_administrativni_pravoporushennya/statja-91.htm", — сказано в інформації.

Вилучені біоресурси представники екоінспекції передали на зберігання, знаряддя лову конфіскували.

Розмір нанесеної довкіллю шкоди, згідно із проведеними розрахунками, складає понад 15 тисяч гривень.

Матеріали про скоєння адміністративного правопорушення передали до Малинського райсуду для розгляду справи по суті та притягнення порушника до адміністративної відповідальності.

Також буде вирішуватися питання про відшкодування винним майнової шкоди, яку він завдав природі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок