Квіти героям Небесної сотні: День Гідності та Свободи у Кропивницькому

Квіти героям Небесної сотні: День Гідності та Свободи у Кропивницькому

У Кропивницькому відзначили День Гідності та Свободи. Квіти поклали до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та дошки Герою України Віктору Чміленку.

Квіти героям Небесної сотні: День Гідності та Свободи у Кропивницькому
Кропивничани поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Небесної сотні. Фото: Суспільне Кропивницький

Квіти героям Небесної сотні: День Гідності та Свободи у Кропивницькому
Пам'ятний знак героям Небесної сотні у Кропивницькому. Фото: Суспільне Кропивницький

Біля пам’ятника Героїв Майдану представники влади, громадських організацій, переселенці, які нині живуть на Кіровоградщині, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Героїв Небесної Сотні та загиблих військових.

Олена у Кропивницький переїхала з Херсонської області. "Їдучи в маршрутках, ми бачили, що кожного ранку на площі відбувається хвилина мовчання. Ми навіть не знали, що сьогодні будуть заходи, ми приїхали, щоб спеціально побути на цій хвилині мовчання. Щем в душі. Ось ця пісня "Плине кача", не можу її спокійно слухати... Як виносили хлопців, які загинули на Майдані... З перших нот цієї пісні на душі все перевертається".

Кропивничанка Аміна Козин прийшла на вшанування, щоб згадати Героїв Небесної Сотні та загиблих військових, які нині воюють з окупантами України. "Українці є тим народом, який бореться за свою незалежність, за свої права, за свою гідність".

Поклали квіти до дошки Герою України Віктору Чміленку
Поклали квіти до дошки Герою України Віктору Чміленку. Фото: Суспільне Кропивницький

Віктор Чміленко — фермер, житель села Борисівка Бобринецького району Кіровоградської області, який загинув від кулі снайпера на Майдані 20 лютого 2014 року.

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – офіційне свято, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Українці вшановують пам’ять про людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

На початок