Alyona Alyona випустила кліп проти насилля. У ньому знялася жінка, на яку напали у потязі

Alyona Alyona випустила кліп проти насилля. У ньому знялася жінка, на яку напали у потязі

Alyona Alyona випустила кліп проти насилля. У ньому знялася жінка, на яку напали у потязі Скріншот з відео

Реперка Alyona Alyona випустила новий кліп "Сумно", присвячений жінкам, які постраждали від насилля. У відео знялась Анастасія Лугова — жертва нападу у поїзді "Маріуполь-Київ".

"Настя — головна героїня мого нового відео "Сумно". Та сама дівчина, на долю якої випало випробування. Вона була жорстоко побита на очах у маленького сина в потязі Маріуполь-Київ. Ця історія, що чіпляє за саме сердце, що западає прямо в душу і щемить. Ця історія для тих, хто потрапляв в таку ситуацію або стикався зі схожими проблемами. Ця історія вчить. Не мовчіть!" — написала Alyona Alyona у Facebook.

Як зазначила сама Анастасія Лугова, своїм прикладом вона хоче показати, що не варто боятися і мовчати про насильство.

"Коли я була в лікарні, мені дуже хотілося кричати про те, що не треба мовчати про насильство і що не треба соромитися цієї теми. Своїм прикладом я хочу показати — нема чого боятись! Прийшов час змінювати своє життя на краще", — написала дівчина в Instagram.

Лугова також закликала не бути байдужими до аналогічних ситуацій, хоча під час нападу їй з сином ніхто не допоміг і вони "врятувалися завдяки диву".

Що відомо

  • 1 серпня у поїзді "Маріуполь-Київ" тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько побив та намагався зґвалтувати жінку, яка їхала разом з сином. Нападника затримали та арештували на два місяці.
  • Після інцидент Укрзалізниця вирішила повернути воєнізовану охорони для охорони в потягах.
  • Охорона почала працювати у 10 потягах 28 серпня. Наразі це близько 40 співробітників. Серед потягів під охороною - "Київ-Маріуполь" та "Київ-Трускавець".

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше