Політв'язню Кисельову у "Владимирському централі" дозволили по одній посилці та бандеролі на рік

Політв'язню Кисельову у "Владимирському централі" дозволили по одній посилці та бандеролі на рік

Політв'язню Кисельову у "Владимирському централі" дозволили по одній посилці та бандеролі на рік
Олексій Кисельов. Фото: crimean-solidarity.org

Викраденому в окупованому Генічеську екскомандиру розвідувального корабля Військово-морських сил України "Славутич" Олексію Кисельову, якого засудили до 8,5 років позбавлення волі, дозволили отримувати від родичів лише одну посилку та одну бандероль протягом року.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

Так, сім'я Кисельова написала заяву до другої в'язниці УФСВП Росії у Владимирській області з проханням роз'яснити їм, як відправляти йому посилки. У відповіді вказали, що родичі можуть надіслати політв'язню лише одну посилку й одну бандероль протягом року через режим та умови утримання.

"Засуджений Кисельов Олексій Олексійович, 1964 року народження, у ФКУ Т-2 УФСВП Росії по Владимирській області відбуває покарання на суворому режимі", — зазначається у листі за підписом т.в.о. начальника в'язниці Руслана Асварова.

Що відомо про Олексія Кисельова

  • 22 липня 2022 року російські силовики затримали його в окупованому Генічеську, а після цього вивезли до Криму та помістили в СІЗО.
  • Кисельова звинуватили в участі в "батальйоні імені Номана Челебіджихана" – частина 2 статті 208 КК Росії. Це формування у Росії вважається терористичною організацією. Російська прокуратура вимагала 10 років ув'язнення для нього. Також українця звинувачують, що він брав участь у морській блокаді Криму.
  • Засновник батальйону імені Номана Челебіджихана Ленур Іслямов заперечує, що Олексій Кисельов причетний до нього.
  • Кисельов розповідав про тортури у Генічеську. Його били й катували протягом 5 днів, вимагаючи, щоб він зізнався на камеру, ніби є керівником партизанського руху.
  • 27 жовтня 2022 року колишній капітан ВМС оголосив голодування через відсутність медогляду протягом двох місяців, незважаючи на запити затриманого на обстеження лікарем. Це порушує щонайменше шість міжнародних договорів.
  • 17 лютого 2023 року окупаційний суд у Джанкої засудив Кисельова до 8,5 років ув'язнення в колонії суворого режиму.
  • 22 серпня окупаційний Апеляційний суд в Криму залишив в силі вирок. Захист планує оскаржити рішення в касаційній інстанції.
  • 24 жовтня чоловіка етапували до "Владимирського централу", де найсуворіші умови утримання.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок