Паризький музей вибачився перед дівчиною, яку не пускали через глибоке декольте

Паризький музей вибачився перед дівчиною, яку не пускали через глибоке декольте

Паризький музей вибачився перед дівчиною, яку не пускали через глибоке декольте Instagram JEAVNNE

Відомий музей д'Орсе у Парижі попросив вибачення у студентки Жанни, яку охорона не хотіла пускати до приміщення через відверте декольте.

Як пише BBC, історія дівчини набрала розголосу в соцмережах. Жанна опублікувала фотографію, де вона сидить в ресторані за чотири години до походу в музей. За словами дівчини, у музеї спершу один працівник, а потім інший дивилися на її груди. Вони сказали їй, що "правила є правила", і дозволили увійти тільки тоді, коли вона одягла куртку.

Туристка додає, що вони не пояснили, яке правило вона порушувала. Дівчина каже, що увага працівників була прикута до її грудей, хоча в її подруги був короткий топ. 

"Ніхто не говорив мені, що проблема - моє декольте. Вони явно дивились на мої груди, називаючи їх "це", - поділилась дівчина.

Коли її повідомлення у Twitter стало вірусним, музей відповів, що йому стало відомо про "інцидент" за участю відвідувачки.

"Ми глибоко шкодуємо через це і просимо вибачення в людини, з якою ми вийшли на контакт", - заявив музей.

За словами дівчини, вона задоволена тим, що музей особисто зв'язався з нею телефоном і "виявив велике розуміння та приніс щирі вибачення".

Що відомо

  • У Швейцарії жінкам дозволили приходити до парламенту з оголеними плечима.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше