"Харківські тепломережі" переглянуть тарифи на теплову енергію ТЕЦ-3

"Харківські тепломережі" переглянуть тарифи на теплову енергію ТЕЦ-3

"Харківські тепломережі" переглянуть тарифи на теплову енергію ТЕЦ-3

Тариф, що враховується в структурі тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів "Тепломереж", планують знизити у зв'язку зі зменшенням вартості природного газу.

На сайті підприємства анонсували відкрите обговорення нових тарифів 18 вересня. Через карантин його проведуть онлайн.

"В умовах запобігання поширенню коронавірусної епідемії (COVID-19), недопущення її негативного впливу на здоров’я мешканців міста, підприємство запрошує 18 вересня 2020 року о 10:00 годині бажаючих взяти участь у проведенні відкритого обговорення питання необхідності встановлення нових тарифів у режимі онлайн шляхом застосування технічних засобів, зокрема відео- та аудіо зв’язку", — повідомляє "ХТМ".

Передбачається, що тариф на теплову енергію по філії "ХТМ" ТЕЦ-3 для населення зменшиться на 4,22% (з 682,62 до 653,78 грн/Гкал без ПДВ). Нові тарифи мають набути чинності з початку 2021 року.

"Основними причинами перегляду з 01.01.2021 р. діючих тарифів на виробництво теплової енергії по філії "ТЕЦ-3", є: зменшення вартості природного газу для всіх категорій споживачів — фактична вартість природного газу за серпень 2020 р. складає 3103,32 грн/тис. м³ [...], в діючих тарифах вартість природного газу складає 4899,18 грн/тис. м³ [...]" — обґрунтовує "ХТМ".

Щоб взяти участь в обговоренні, треба до 17 вересня подати заявку на пошту або електронну адресу "Тепломереж".

Що відомо

  • "Філія "ТЕЦ-3" є безбалансовим структурним підрозділом КП "Харківські теплові мережі", тому тариф на виробництво теплової енергії, встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для філії "ТЕЦ-3", не використовуються для розрахунків зі споживачами, а в подальшому враховується у структурі тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів КП "ХТМ", — зазначають на підприємстві.
  • Після рішення Кабміну, яке дозволяє перерахувати тарифи на тепло з урахуванням вартості газу, "Тепломережі" перерахували вартість послуг.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди