"Мертві без поховання": Франківський драмтеатр покаже нову виставу

"Мертві без поховання": Франківський драмтеатр покаже нову виставу

"Мертві без поховання": Франківський драмтеатр покаже нову виставу
Фото: Facebook/Франківський драмтеатр

Актори Франківського драмтеатру зіграють виставу "Мертві без поховання" за однойменним твором французького драматурга та філософа Сартра. Прем'єра відбудеться 19 листопада 2023 року. Режисером постановки є литовський митець Йокубас Бразіс.

Про це на пресконференції розповів генеральний директор драмтеатру Ростислав Держипільський, повідомила кореспондентка Суспільного.

За його словами, у виставі зображена діяльність учасників французького опору під час Другої світової війни й те, як партизани потрапляють у полон до колабораціоністів.

"Ця вистава — продовження нашого європейського вектора, європейського напрямку, розвитку цього театру. Йокубас Бразіс — один з найяскравіших представників молодого покоління у Литві", — говорить Держипільський.

Робота над виставою тривала впродовж двох місяців, каже режисер Йокубас Бразіс.

"Ця вистава стала величезним пошуком смерті. Вона показує людей, які очікують на смертну кару. І це також про акторів, які чекають на свою останню виставу, про подвійність людської душі. Під час роботи у Франківську я намагався взяти найбільше від кожного дня і втілити все задумане", — розповідає Йокубас Бразіс.

Виставу творці називають некласичною постановкою. Вона має вікові обмеження, тож її показуватимуть тільки для повнолітніх.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок