Театр, донорство та фітнес. Афіша Кропивницького на вихідні

Театр, донорство та фітнес. Афіша Кропивницького на вихідні

Оновлено
Театр, донорство та фітнес. Афіша Кропивницького на вихідні
Місто Кропивницький. Фото: Олексій Каприця

Вистави театру імені Кропивницького та "Сузір'я" (Київ), акція зі збору крові у торговельному центрі та фітнес-тренування з благодійною метою — афіша Кропивницького на вихідні 18 та 19 листопада.

18 листопада, субота

Здати кров у торговельному центрі

Некомерційний проєкт "ДонорUA" влаштовує виїзну донацію у Кропивницькому торговельному центрі. Забір крові проводить бригада Кіровоградської станції переливання крові на потреби військових і цивільних пацієнтів. На донорів чекають подарунки, частування та фотозйомка.

18 листопада, субота, 10:00 – 14:00 у ТРЦ DEPOt, вулиця Велика Перспективна, 48 у Кропивницькому.

Благодійне тренування з фітнесу

Гроші, зібрані на тренуванні, передадуть на купівлю підігрівача крові та інфузійних розчинів для стабілізаційного пункту на південному напрямку ведення бойових дій російсько-української війни. Внесок – 150 гривень.

18 листопада, субота, 11:00, легкоатлетичний манеж у Дендропарку в Кропивницькому.

Презентація дитячої книжки

Авторка книги "Єдинорог, що живе в буфеті", кропивничанка Надія Гармазій презентує продовження своєї книги "Чаювання з єдинорогом".

18 листопада, субота, 15:00, "Книгарня Є", вулиця Театральна, 31 у Кропивницькому.

Театральна вистава "Пошились у дурні" Кропивницького

Музичну комедію зрежисував Євген Скрипник. "Дійство густо сповнене жартами й добрим гумором, яскравими акторськими витівками, авторським переосмисленням майже півторастолітнього драматургічного та музичного полотнища", – йдеться в анонсі.

18 листопада, субота, 16:00, Кіровоградський академічний обласний музично-драматичний театрі імені Кропивницького.

Театральна вистава "Сватання на Гончарівці" Квітки-Основ'яненка

Комедія на дві дії – класика української драматургії.

18 листопада, субота, 18:00, Кіровоградський академічний обласний музично-драматичний театрі імені Кропивницького.

19 листопада, неділя

Концерт Тараса Компаніченка

Тарас Компаніченко — бандурист, лірник, композитор, лауреат Шевченківської премії, народний артист України, лідер гурту "Хорея козацька", дослідник, реконструктор кобзарсько-лірницького репертуару. Від перших днів повномасштабного вторгнення Росії Тарас Компаніченко вступив до лав ЗСУ. Відтоді він не лише займається військовою справою, але й продовжує давати концерти. Усі донати за вхід будуть спрямовані родинам полеглих воїнів.

19 листопада, неділя, 16:00, зала музичного коледжу, вулиця Євгена Маланюка, 4 у Кропивницькому.

Благодійна вистава Київської майстерні театрального мистецтва "Сузір‘я" у Кропивницькому

"Народжені бути вільними" – п’єса, прем‘єра якої відбулася у вересні 2022 року за участю акторів, студентів і випускників Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого та учнів школи-студії "Euphoria" в театрі "Сузір‘я".

"Це – правдиві історії життя, які здатні познайомити українців зі своєю культурою й відчути себе частиною єдності, що простягається від Заходу до Сходу", – йдеться в анонсі вистави.

Гроші від продажу квитків підуть на купівлю безпілотного авіаційного комплексу для одного з підрозділів 3-го Полку Спеціального Призначення імені Святослава Хороброго.

19 листопада, неділя, 17:00, виставу покажуть у Кіровоградському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Кропивницького.

Концерт з каверами рок-хітів

Одеський метал-гурт Grandma's Smuzi у супроводі симфонічного оркестру гратиме рок-хіти.

19 листопада, неділя, 18:30, Кіровоградська обласна філармонія.

На початок