Визначилися всі півфінальні пари US Open

Визначилися всі півфінальні пари US Open АР

У чоловічому півфіналі вперше з 2016 року не зіграє жоден із "Великої трійки".

За підсумками чваертьфінальних матчів визначилися всі півфіналісти Відкритого чемпіонату США.

Третя ракетка світу Домінік Тім переміг австралійця Алекса де Мінора ( 6:1, 6:2, 6:4) й гарантував собі путівку до півфіналу. Найбільшим успіхом Домініка на турнірах Великого шолома є цьогорічний фінал Australian Open та два фінали "Ролан Гаррос".

Даниїл Медведєв у чвертьфіналі обіграв співвітчизника Андрія Рубльова 7:6(6), 6:3, 7:6(5). На шляху до півфіналу росіянин не програв жодного сету.

Представник Німеччини Олександр Зверєв залишив у чвертьфіналі хорвата Борну Чорича (1:6, 7:6 (7:5), 7:6 (7:1), 6:3).

Іспанець Пабло Каррено-Буста, який пройшов до 1/4 фіналу після дискваліфікації Новака Джоковича, обіграв канадця Дениса Шаповалова (3:6, 7:6, 7:6, 0:6, 6:3).

Півфінальні пари US Open (чоловіки)

Олександр Зверєв (Німеччина) – Пабло Карреньйо-Буста (Іспанія)

Домінік Тім (Австрія) – Данило Медведєв (Росія)

Визначилися всі півфіналісти US OpenАР

Визначилися всі півфіналісти US Open

У чвертьфіналі жіночої сітки японка Наомі Осака була сильнішою за американську тенісистку Шелбі Роджерс (6:3, 6:4). Відзначимо, Осака є чемпіонкою американського Гранд Слему 2018 року. Для неї це третій півфінал "мейджорів".

В 11-те поспіль до півфіналу "шоломів" пробилася шестиразова чемпіонка US Open Серена Вільямс. У 1/4 вона зупинила представницю Болгарії Цвітану Пиронкову (4:6, 6:3, 6:2).

Визначилися всі півфінальні пари US OpenАР

Білоруска Вікторія Азаренко не лишила жодних шансів на вихід до 1/2 фіналу бельгійці Елізе Мертенс (6:1, 6:0).

Американка Дженніфер Бреді, що посідає 41-ше місце в рейтингу WTA, вперше в кар'єрі зіграє в півфіналі US Open. У 1/4 вона в двох сетах перемогла Юлію Путівцеву (6: 3, 6: 2).

Півфінальні пари US Open (жінки)

Дженніфер Бреді (США) – Наомі Осака (Японія)

Серена Вільямс (США) – Вікторія Азаренко (Білорусь)

Півфінали Відкритого чемпіонату США розіграють 11 та 12 вересня. Жіночий фінал запланований на 12 вересня, чоловічий  – 13 вересня.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start