Тендер на будівництво перемички між сумськими котельнями скасують через порушення законодавства

Тендер на будівництво перемички між сумськими котельнями скасують через порушення законодавства

Начальник Сумської обласної військової адміністрації виступив перед депутатами міської ради на сесії 17 листопада. Зокрема, Володимир Артюх повідомив, що тендер на реконструкцію теплових мереж між Сумською ТЕЦ та Котельнею Північного промвузла буде скасовано. Ідеться про так звану “перемичку” між основними сумськими котельнями для їх взаємного резервування.

"Що стосується перемички, думали, що цю проблему ми вирішили. Ми виділили 1 мільярд 200 млн гривень, є переможець. Сьогодні наша робоча група обласна виявила порушення, а вчора аудиторська перевірка Держаудитслужби підтвердила, що процедура закупівлі по перемичці проведена з порушенням по законодавству. І ця процедура буде скасована. А це ще 200 мільйонів "вилітає", тому що там є корупційні складові. Стоїть питання, а як ми побудуємо цю перемичку?", - зазначив голова ОВА Володимир Артюх.

За даними Prozorro, очікувана вартість робіт становила 1 млрд 299 млн грн. Замовником є Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.

У тендері брали участь дві компанії — "Леман-Бетон" та "Сем-Технолоджи". Перемогло ТОВ "Леман-Бетон", що зареєстроване у Лимані Краматорського району на Донеччині, згідно з інформацією YouControl. Остаточна пропозиція товариства складала 1 млрд 7 млн грн на виконання робіт.

На сесії Сумської міськради обговорили скасування тендеру про реконструкцію теплових мереж сумою понад 1 млрд грн
Скрін: Prozorro

Будівництво “перемички” між двома основними котельнями — ТЕЦ та КППВ передбачено схемою теплопостачання міста Суми на 2019-2029 роки. Цей документ розроблено Сумським державним університетом на замовлення міської ради.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок