Ухилявся від призову. У Миколаєві на три роки засудили чоловіка

Ухилявся від призову. У Миколаєві на три роки засудили чоловіка

У Миколаєві 17 листопада 2023 року засудили 42-річного чоловіка за ухиляння від призову на військову службу під час мобілізації. Засудженому призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Про це повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

У прокуратурі зазначили, що у Миколаєві 42-річного чоловіка визнали виннимЗа статтею 336 Кримінального Кодексу України в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

"У серпні 2023 року мешканцю Миколаєва у приміщенні Інгульського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки під особистий підпис вручили повістку. Оглядом військово-лікарської комісії обвинуваченого визнано придатним за станом здоров’я для проходження військової служби", — йдеться у повідомленні.

Чоловік без поважних причин написав заяву про відмову від проходження служби у лавах Збройних сил України. Відтак, військовозобов’язаний порушив вимоги чинного законодавства та ухилився від військового призову, повідомили у прокуратурі.

Станом на 17 листопада 2023 року вирок не набрав законної сили. Чоловіку призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок