3 тис. доларів за ухилення від призову. У Сумах затримали молодшого сержанта ВСП

3 тис. доларів за ухилення від призову. У Сумах затримали молодшого сержанта ВСП

Доповнено
3 тис. доларів за ухилення від призову. У Сумах затримали молодшого сержанта ВСП
Фото: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону

У Сумах затримали молодшого сержанта ВСПВійськова служба правопорядку. . За даними правоохоронців, чоловік одержував хабар у сумі 3 тис. доларів США.

Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону.

За даними слідства, за вказану суму старший інспектор Сумського зонального відділу ВСП пообіцяв військовозобов’язаному вирішити питання з видачі йому військового квитка з відміткою про непридатність до військової служби. Для цього він використовував особисті зв’язки з працівниками Сумського МТЦК та СПМіський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки., додали у повідомленні.

17 листопада у ДБР додали, що перебуваючи у званні сержанта, чоловік демонстрував замовником фейкове посвідчення капітана. У середньому вартість своїх послуг він оцінював у понад 10 тис. доларів США.

"Щоб убезпечити ухилянтів від отримання повісток на вулицях міста, він мав чисті бланки повісток з печатками, які він видавав чоловікам. Завдяки такій схемі, "клієнти" могли апелювати до працівників ТЦК та СП, що вони вже отримали повістку та як раз йдуть до військкомату", - зазначили у ДБР.

У чоловіка виявили та вилучили два службові посвідчення: сержанта та підробне посвідчення армійського капітана. Військовослужбовця затримали під час отримання частини хабаря у 3 тис. доларів, ще 8 тис. доларів він отримав раніше.

Одержані кошти вилучили у ході проведення слідчих дій.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок