Кропивничанин ремонтує для військових старі телефони, ноутбуки та планшети

Кропивничанин ремонтує для військових старі телефони, ноутбуки та планшети

Кропивничанин Володимир Пуляженков ремонтує для військових старі телефони, ноутбуки та планшети. Робочу або зламану техніку приносять жителі в штаб громадської організації "Разом ми сила". Звідти її передають майстрові.

У кропивницькому центрі громадської організації "Разом ми сила" збирають ноутбуки, смартфони, кнопкові телефони, зарядні пристрої та іншу техніку, про яку просять військові, розповіла Суспільному керівниця центру Тетяна Сила.

"Потрібні телефони, часто бійці питають про комп’ютери, ноутбуки – для дронів, для запису. Я зробила допис – попросила робочі й неробочі. Люди стали зносити до нас. Несуть чи не щодня".
Тетяна Сила показує зібрану для бійців техніку
Тетяна Сила показує зібрану для бійців техніку. Фото: Суспільне Кропивницький

Зібране, сказала, віддають майстрові, який безкоштовно ремонтує техніку й відправляє військовим.

У своїй майстерні Володимир Пуляженков перебирає принесену кропивничанами техніку. Дивиться, що можна відремонтувати, що розібрати на запчастини.

"Тетяна Олександрівна Сила телефонує мені, каже, що треба на таку-то бригаду. Я швиденько дивлюся, що в мене є й кажу, що в мене така-то кількість речей готова".
Володимир Пуляженков ремонтує техніку для ЗСУ
Володимир Пуляженков у своїй майстерні. Фото: Суспільне Кропивницький

За словами чоловіка, за півтора місяця, відколи почали збір, передав військовим десяток сенсорних телефонів, чотири планшети та шість ноутбуків.

"Готові до відправки до 30 сенсорних телефонів, планшети, до 40 кнопкових телефонів. Усі із зарядками запаковані. Просять сім-карти – свої сім-карти віддаємо".

Ремонтуватиме для військових техніку, допоки в цьому буде потреба, сказав Володимир Пуляженков.

Телефони та ноутбуки для військових можна приносити з 10:00 до 16:00 за адресою: проспект Університетський, 27.

На початок