У Києві облаштовують наземні переходи на розі вулиць Лобановського і Брожка

У Києві облаштовують наземні переходи на розі вулиць Лобановського і Брожка

У Голосіївському районі Києва почали облаштування регульованих пішохідних переходів на перехресті вулиць Валерія Лобановського та Володимира Брожка.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

На цих ділянках комунальники планують понизити бордюри, що розділяють проїжджу і пішохідну частини. Перед виходом на перехід покладуть тактильну тротуарну плитку. Оскільки перехід буде регульованим, на перехресті встановлять пішохідні світлофори.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомляв, що у столиці протягом 2023–2024 років облаштують до 40 наземних переходів, які дублюватимуть підземні. Цьогоріч такі роботи запланували провести на 9 локаціях.

Що відомо про реалізацію інфраструктурних проєктів у Києві

У 2023 році у Києві продовжується реконструкція та будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги, реконструкція Шулявського шляхопроводу та розвиток столичного метрополітену. Фінансування робіт — удвічі менше, ніж до війни.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

У Києві у межах реконструкції транспортної розв'язки на Шулявському шляхопроводі до кінця 2023 року планується завершити ремонт підземного переходу.

На Оболоні в Києві на перетині вулиць Полярної та Богатирської будують новий шляхопровід.

На вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Вона дасть змогу пришвидшити рух автобусів і тролейбусів.

Із 30 жовтня до 1 листопада на вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі Києва дорожники облаштовували підвищені пішохідні переходи.

На початок