Збирали гроші на тепловізор. У Кропивницькому влаштували благодійний майстерклас із виготовлення цукерок

Збирали гроші на тепловізор. У Кропивницькому влаштували благодійний майстерклас із виготовлення цукерок

У Кропивницькому організували благодійний майстерклас із виготовлення цукерок, під час якого збирали гроші на тепловізор для бійців 121-ї бригади територіальної оборони.

Майстерклас влаштували у кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю. Ініціаторка майстеркласу, переселенка зі Слов’янська Донецької області Тетяна Пристинська розповіла Суспільному, що готували три види цукерок – шоколадні трюфелі, кокосові кульки й фінікові цукерки.

Майстерклас – одна з ініціатив у рамках міжнародного благодійного руху "Щедрий вівторок", який надихає людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. Цьогоріч "Щедрий вівторок" відбудеться 28 листопада, сказала директорка центру реабілітації Лілія Місюня.

"Ми вже не перший рік долучаємося до цієї акції. Раніше ми допомагали притулкам для тварин, геріатричним відділенням для літніх людей, для своїх певних потреб, купували реабілітаційне обладнання. Але вже другий рік у нас одна мета – ми маємо допомагати тим, хто нас захищає, хто дає нам змогу прокидатися щоранку, працювати, вчити дітей. Крім того, формуємо культуру благодійності".

На майстерклас запрошували всіх охочих. Участь платна – 200 гривень, якщо людина може заплатити таку суму, пояснила директорка. Гроші збирали на тепловізор для бійців 121-ї бригади територіальної оборони.

"Це велика така, амбітна ціль. Тепловізор коштує 75 тисяч гривень".

Учасниками майстеркласу стали вихованці центру, їхні мами та бабусі.

У Кропивницькому влаштували майстерклас із виготовлення цукерок, щоб зібрати гроші на тепловізор для бійців
Благодійний майстерклас з виготовлення цукерок відбувся у кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю. Фото: Суспільне Кропивницький

За словами Тетяни Пристинської, яка майже рік працює вихователькою в центрі, дітям подобається процес виготовлення цукерок.

"Їм дуже це весело. І я люблю, коли їм весело. Це дуже корисно, бо це ж спільний час. А ще ми робимо корисну справу – допомагаємо військовим. І я хочу повернутися додому якнайшвидше".

За інформацією Лілії Місюні, під час майстеркласу зібрали 2100 гривень. До "Щедрого вівторка" планують організувати майстеркласи з виготовлення чурчхели й льодяників. А 28 листопада у центрі відбудеться благодійний ярмарок.

На початок