Дев'ять років допомагає людям із інвалідністю: у Житомирі відзначили водія соціального авто

Дев'ять років допомагає людям із інвалідністю: у Житомирі відзначили водія соціального авто

Дев'ять років допомагає людям із інвалідністю: у Житомирі відзначили водія соціального авто

Водію соціального авто міського терцентру у Житомирі Володимиру Кравчуку вручили подяку за те, що він дев'ять років перевозить пасажирів, які потребують сторонньої допомоги та підтримки.

Допомога, волонтерство, Житомир, соціальне таксі
Водій соціального авто Володимир Кравчук дев'ять років у Житомирі підвозить людей із інвалідністю. Фото: Житомирська міська рада

Відзнаку працівнику комунальної установи вручив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 15 листопада перед засіданням міськвиконкому.

соціальне авто, Житомир, волонтер, люди із інвалідністю
Володимир Кравчук отримав подяку від міського голови за підвезення та допомогу житомирянам, які пересуваються за допомогою крісел колісних. Фото: Житомирська міська рада рада

У повідомленні пресслужби Житомирської міськради у Facebook сказано, що Володимир Кравчук не тільки перевозить людей із інвалідністю, зокрема тих, які пересуваються за допомогою крісел колісних, а й ще допомагає їм зайти у авто та вийти з нього, а також разом із ними вирішує їхні щоденні життєві питання.

"Із перших днів роботи водієм на соціальному авто у Житомирській громаді Володимир Кравчук допомагає людям із інвалідністю вести активний спосіб життя, сам бере участь у різних заходах, навчаннях, які сприяють створенню у місті інклюзивного середовища", — йдеться у повідомленні пресслужби.

Окрім того, Володимир Кравчук спільно із експертами проводить аудити з доступності — для того, щоб у Житомирі було добротне інклюзивне середовище", — повідомляє пресслужба міськради, посилаючись на цитату громадської організації "Молодь. Жінка, Сім'я".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок