Добу без холодного водопостачання: у Вінниці тривають ремонтні роботи по вулиці Київській

Добу без холодного водопостачання: у Вінниці тривають ремонтні роботи по вулиці Київській

У Вінниці тривають ремонтні роботи по вулиці Київській. На ділянці працівники КП “Вінницяоблводоканал” працюють десятий день. Замінюють зношену запірну арматуру на нову та підключають новопрокладену трубу до мережі центрального водопостачання.

Про це Суспільному розповів начальник КП “Вінницяоблводоканал” Дмитро Кістіон.

Ремонт водогону по вулиці Київській
Фото: Суспільне Вінниця

Спершу розкопали траншею, демонтували стару сталеву трубу, проклали 100 метрів поліетиленової. З початку року тут сталося 4 пориви.

"Маємо постійні витоки, постійні провали асфальтного покриття, яке створює незадовільні умови для руху транспорту та небезпеку. Тому довгий час ми йшли до цієї заміни, бо вона дороговартісна", — розповів Дмитро Кістіон.

За словами заступника начальника підприємства Віталія Коваля, задля проведення ремонтних робіт вимкнули станцію та відкачали воду з мережі. Частину споживачів переключили на іншу станцію.

Ремонтні роботи по вулиці Київській
Фото: Суспільне Вінниця

На добу без холодного водопостачання залишилися мешканці приватного сектору по вулиці Зарічній, з пониженим тиском у мережі середмістя: Свердловський масив, Слов’янка, Корея, П’ятничани.

"Центр міста, П’ятничани, Корея підживлюємо водою з насосної станції “Вишенька”, звісно там об’єму води і тиску для нормального функціонування і нормального тиску не вистачає. Зараз в людей водичка є. Можливо, на верхніх поверхах вона з пониженим тиском. А в години пік її не буде взагалі", — пояснив Віталій Коваль.

Ремонтні роботи по вулиці Київській
Фото: Суспільне Вінниця

Заміна 100 метрів водогону обійшлося підприємству у 1,5 мільйона гривень. Завершити роботи планують до 12 години 15 листопада.

На початок