У Полтаві відкриють проїзд вулицею Кириченко: коли саме

У Полтаві відкриють проїзд вулицею Кириченко: коли саме

Доповнено

У Полтаві завершили роботи з ремонту каналізаційного колодязя на вулиці Раїси Кириченко. Нині роблять благоустрій та збираються відкрити проїзд для транспорту.

Коли відкриють рух на вулиці Раїси Кириченко у Полтаві

На частині вулиці Раїси Кириченко нині прибирають залишки землі та роблять благоустрій тротуарів. Заасфальтували ділянку 13 листопада.

Як повідомив Суспільному начальник дільниці з експлуатації та ремонту каналізаційних мереж "Полтававодоканалу" Олександр Ільченко, рух транспорту на цій ділянці дороги планують відновити 15 листопада. Це за умови, якщо буде сприятлива погода та встигнуть завершити благоустрій території.

Проїзд вулицею Кириченко у Полтаві: коли дозволять
На вулиці Раїси Кириченко у Полтаві роблять благоустрій перед відкриттям руху транспорту. Суспільне Полтава

Водійка Інна Чернявська Суспільному розповіла:

"Треба довше діставатися до роботи. До спортзалу узагалі не дістатися. Треба об’їжджати пару вулиць. Клієнти запізнюються на процедури до мене. Дуже сповільнився час діставання. Десь хвилин на 20, пів години".

Що відомо про ремонт на вулиці Раїси Кириченко у Полтаві

Провал у асфальті на проїжджій частині вулиці Раїси Кириченко утворився у травні 2023-го. Це сталося через руйнування каналізаційного колодязя, повідомляла Суспільному речниця підприємства "Полтававодоканал" Ірина Філоненко.

Ремонт стартував на початку жовтня 2023-го року. Тоді ж ділянку дороги від вулиці Остапа Вишні до Європейської перекрили. Унаслідок цього побільшало заторів.

Вулицею Раїси Кириченко у Полтаві можна їздити із 15 листопада 2023-го
Проїзд вулицею Кириченко у Полтаві закрили у жовтні 2023-го року. Суспільне Полтава
"Колодязь побудований із залізобетонних кілець, а внаслідок сульфатно-газової корозії зруйнувався залізобетон. Відбулися роботи з реконструкції колодязя. А саме заміна кілець оглядового колодязю методом розкопування. Складність полягала у значній глибині ― це понад 8 метрів, та високий рівень ґрунтових вод", ― розповів Суспільному начальник дільниці з експлуатації та ремонту каналізаційних мереж "Полтававодоканалу" Олександр Ільченко.

На ремонт спрямували 1,5 мільйони гривень із бюджету підприємства "Полтававодоканал".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок