Дощ не завадив: у столичному парку викопали хризантеми та гортензії

Дощ не завадив: у столичному парку викопали хризантеми та гортензії

Дощ не завадив: у столичному парку викопали хризантеми та гортензії
У київському парку викопали хризантеми. Фото: КП УЗН Солом'янського району / Facebook

У київському парку "Відрадний" викопали хризантеми та гортензії під час дощових вихідних.

Про це повідомили в Солом'янській РДА.

"Зеленбудівці" побачили, що біля входу в парк "Відрадний" не вистачає 15 кущів хризантем, а трохи вглиб — кущів гортензій.

Черговий працівник підприємства викликав поліцію, щоб зафіксувати крадіжку для подальших оперативно-розшукових дій.

"Якщо ви бачите, що хтось руйнує, пошкоджує чи викрадає майно громади, будь ласка, не стійте осторонь — зупиніть, викликайте поліцію", — йдеться в повідомленні.

У жовтні комунальники вже скаржились, що невідомі викрали туї, ялини, барбарис, іриси із парку на Відрадному. А в парку "Перемога" вдалося затримати жінку, яка викопувала квіти.

Що відомо про озеленення Києва

У столиці поновили роботу з наповнення онлайн-мапи дерев, які перебувають на балансі міста. Станом на липень, майже 70 тисяч вже "оцифрували". Також в столиці вперше тестують "торби" для поливу дерев.

У Києві висаджують квіти за популярним нині принципом "Нова хвиля", а однорічні рослини використовують здебільшого для тематичних клумб. Комунальники використовують лучну рослинність серед декоративного різнотрав'я та багато злакових.

Водночас "Київзеленбуд" повідомляє про масові крадіжки рослин із столичних парків. У компанії зазначили, якщо зібрати разом усе вкрадене, то можна було озеленити не один сквер.

На початок