Понад сто евакуаційних рейсів за рік. Історія провідниці евакуаційного потягу у Покровськ-Львів

Понад сто евакуаційних рейсів за рік. Історія провідниці евакуаційного потягу у Покровськ-Львів

В евакуаційному потязі, який щодня вирушає за маршрутом Покровськ-Львів, понад рік працює провідниця Ірина Епік. Про роботу у поїзді, яким люди мають змогу ним виїхати із Донеччини у більш безпечні регіони України, залізничниця розповіла Суспільному.

Провідниця Ірина за понад рік роботи на евакуаційному поїзді, провели понад сто евакуаційних рейсів.

"Я сама прийшла на залізницю, я сама це свідомо обрала і сама погодилась їздити на евакуаційному потязі. Найперше — це допомога людям, які залишились без домівок, і я вирішила, що я своєю роботою буду їм допомагати", — розповідає провідниця.

Провідниця евакуаційного потяга
Кадр з відео Суспільне Донбас

Сполучення Покровськ-Львів — це один із найдовших залізничних евакуаційних рейсів, каже Ірина. До кінцевої станції призначення поїзд прибуває за 23 години. 

Вокзал у Покровську
Кадр з відео Суспільне Донбас

"Складності бувають в різній роботі, але в нас і різні пасажири, різні люди. В принципі не важко. А щоб потяг потрапляв під обстріли, на щастя, такого ще жодного разу не було", — каже провідниця Ірина.

Альона проводжає на евакуаційний потяг доньку, яка проживала у Селидовому.

Кадр з відео Суспільне Донбас
"Небезпечно вже залишатися. Ще одна донька не хоче виїжджати, хоче вдома бути. Я працюю в Червоному Хресті, ми тут працюємо, поки всі залишаємось на місці", — каже жителька Покровська Альона.

Олег переїхав на Донеччину із тимчасово окупованого Сєвєродонецька, тепер, каже, знову вимушений їхати в евакуацію.

Фото: Суспільне Донбас
"Терпець урвався. Поки в Дніпро, а там будемо дивитись. Є друг, служили разом. Поки до нього, а потім буду намагатися знайти своє житло. Орендувати щось", — каже переселенець із Сєвєродонецька Олег.

Ірина Епік каже, під час кожного рейсу у неї у вагоні десятки пасажирів, долі яких руйнує війна. Сама ж жінка планує працювати на евакуаційному рейсі, доти, доки люди потребуватимуть евакуації залізницею. 

Евакуаційний потяг Покровськ Донецька область
Евакуаційний потяг, Покровськ, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок