У Чернівцях зупинка, яку зніс вітер, не була встановлена. Що відомо

У Чернівцях зупинка, яку зніс вітер, не була встановлена. Що відомо

У Чернівцях зупинка, яку зніс вітер, не була встановлена. Що відомо
Зупинка на вулиці Рівненській. Фото надав міський департамент інфраструктури

У Чернівцях на вулиці Рівненській зупинка, яку 3 листопада зніс вітер, не була встановлена. Її привіз субпідрядник напередодні вихідних.

Про це йдеться у відповіді міського департаменту інфраструктури та благоустрою на запит Суспільного.

"Відповідно до договору підряду, підрядник ТОВ "Техно-Буд Центр" виконував роботи з ремонту та благоустрою по вулиці Рівненській. Станом на 4 листопада роботи з монтажу зазначеної зупинки не були завершені", — йдеться у відповіді на запит.

За інформацією департаменту, 6 листопада зупинку змонтували відповідно норм. Водночас акти виконаних робіт станом на 10 листопада не підписані, а об’єкт будівництва в експлуатацію не введено.

Суспільне звернулося до інженера технічного нагляду Віталія Шинковича, який проводить технагляд на цій ділянці вулиці, з запитанням про те, хто мав би нести відповідальність, якби внаслідок падіння були травмовані. Він відповів, що вулиця не введена в експлуатацію, зокрема і зупинка як складова робіт не прийнята, тому людей не мало б бути в межах проведення робіт.

Що відомо про ремонт вулиці Рівненської

  • Ремонт вулиці Рівненської на ділянці від пологового будинку №2 до вулиці Сторожинецької спершу планували завершити до кінця 2021 року, втім з підрядником розірвали договір. Нову угоду на ремонт уклали в листопаді 2022 року. У серпні 2023 року уклали додатковий договір, де строк виконання робіт — до 5 листопада 2023 року. Наразі коригують проєктно-кошторисну документацію щодо ремонту на цій ділянці.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок