На Черкащині коронавірус виявили у кількох закладах освіти

На Черкащині коронавірус виявили у кількох закладах освіти

Станом на 8 вересня в Черкаській області зареєстрували факти інфікування COVID-19 серед учнів чотирьох шкіл та студентів Черкаського бізнес-коледжу й Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

"Факти інфікування коронавірусом вже виявили у Єрківській школі та трьох освітніх установах Черкас. Серед вишів – у Черкаському бізнес-коледжі та Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини, повідомив очільник області.

Що відомо

  • У 2-ому класі Черкаської школи №19 та 1-ому класі школи №8 виявили випадки коронавірусу. Діти на 2 тижні йдуть на карантин. Про це повідомив очільник міського Департаменту освіти Сергій Воронов. Учні на цей період навчатимуться дистанційно.
  • У одного з учнів школи №17 виявили коронавірус, клас зачинили на карантин, діти вчитимуться дистанційно. Про це Суспільному стало відомо з власних джерел.
  • За інформацією, в учня позитивний тест на коронавірус, зовнішні ознаки хвороби у дитини не проявлялися, він є носієм хвороби.
  • За інформацією керівниці обласного Управління охорони здоров'я Лариси Кошової, на Черкащині станом на 8 вересня на Черкащині виявили 96 нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19, усього від початку карантину виявили 2 046 випадків інфікування. Одужало від коронавірусу 1 287 жителів області, летальних випадків — 41.

Читайте також

На початок