Вінничанин, який під час художніх занять розбещував дітей, отримав вирок суду

Вінничанин, який під час художніх занять розбещував дітей, отримав вирок суду

56-річний вінничанин, який під час приватних художніх занять розбещував дітей, отримав вирок суду. За ґратами чоловік проведе 12 з половиною років.

Як повідомляють на сайті ГУ Нацполіції, чоловіка затримали у листопаді 2022. Тоді у його квартирі правоохоронці знайшли фотографії та відеозаписи оголених дітей, відео насильницького характеру з ними, листування з учнями, під час яких вінничанин зазначав, як саме покарає дітей, коли ті зізнаються комусь про скоєне.

Матір однієї з дівчинки випадково побачила переписку з "учителем" та звернулася до правоохоронців. Чоловік розбещував дівчаток віком від 10 до 14 років. Про скоєне наважилися розповісти четверо.

Вінничанина визнали винуватим у розбещенні неповнолітніх та виготовленні й розповсюдженні дитячої порнографії. За статтями 156 та 301-1 КК України чоловіку присудили 12 з половиною років ув'язнення. Також чоловік має відшкодувати моральні збитки потерпілим на загальну суму у 350 тисяч гривень. А ще його позбавили права займатися педагогічною діяльністю.

На початок