На фронті загинули троє захисників з Кіровоградщини. Один з них з березня вважався зниклим безвісти

На фронті загинули троє захисників з Кіровоградщини. Один з них з березня вважався зниклим безвісти

На фронті загинули троє захисників з Кіровоградщини. Один з них з березня вважався зниклим безвісти
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули троє захисників з Кіровоградщини. Це – Іван Рибачек, Владислав Хміль, Олександр Карауш.

Іван Рибачек з Перегонівської громади Голованівського району загинув 7 листопада біля села Новодарівка Запорізької області. Боєць народився 22 лютого 1973 року в місті Тернопіль. Згодом з батьками переїхав в село Табанове Кіровоградської області. Навчався в Лебединській середній школі. Після її закінчення здобував освіту у Голованівському ПТУ.

Проходив строкову службу в місті Староконстянтинів Хмельницької області. У 2014 році був активним учасником Революції Гідності. Брав участь в АТО, пройшов "Іловайський котел", був нагороджений орденом "За мужність". З початку повномасштабного вторгнення добровільно повернувся у військову частину А7401, щоб захищати Батьківщину. На фронті служив стрільцем-помічником гранатометника.

Іван Рибачек з Перегонівської громади.
Іван Рибачек з Перегонівської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Владислав Хміль загинув 8 листопада під час виконання бойового завдання в Херсонській області. Боєць народився 4 травня 1999 року. Служив солдатом кулеметного відділення взводу вогневої підтримки. Про дату і місце церемонії прощання з захисником повідомлять додатково.

Владислав Хміль з Устинівської громади.
Владислав Хміль з Устинівської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Солдат Олександр Карауш з міста Новомирогород загинув 22 березня 2023 року на Донеччині. З дня загибелі чоловік тривалий час вважався зниклим безвісти за особливих обставин. 9 листопада громада отримала офіційне повідомлення про його смерть. Про це написав міський голова Ігор Забажан. Про час дату та місце церемонії прощання з Олександром Караушем повідомлять додатково.

Олександр Карауш.
Олександр Карауш з міста Новомиргород. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок