У Святошинському районі Києва відремонтували тепломережу

У Святошинському районі Києва відремонтували тепломережу

У Святошинському районі Києва відремонтували тепломережу
Комунальники замінюють пошкоджені ділянки тепломережі. Фото: "Київтеплоенерго"/Telegram

У Святошинському районі Києва на вулиці Зодчих комунальники замінили пошкоджену ділянку тепломережі діаметром 100 мм.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство "Київтеплоенерго".

Зазначається, що труби були прокладені понад 50 років тому і за час експлуатації вичерпали свій ресурс. Через зношеність тепломереж фіксувалось кілька пошкоджень на рік. Після виявлення чергового пошкодження було вирішено замінити аварійну частину труби.

У Святошинському районі Києва відремонтували тепломережу
Труби. Фото: "Київтеплоенерго"/Telegram

"Аварійники замінили пошкоджену ділянки труби протягом доби. Замість неї проклали нову сталеву трубу, виконали її гідроізоляцію та утеплення",— йдеться у повідомленні.

Комунальники поінформували, що всього замінили близько 100 метрів трубопроводу. Роботи виконали від теплокамери до будинку. Після завершення ремонту енергетики відновили подачу тепла споживачам. Завдяки ремонту підвищиться надійність теплопостачання для 5 житлових будинків на Борщагівці.

Що відомо про ремонт тепломереж у Києві

У столиці відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Також комунальники полагодили трубопровід, що забезпечує опаленням понад 7 тис. жителів Оболоні. Пошкодження тепломережі на Оболонському проспекті виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

У Шевченківському районі Києва комунальники замінили пошкоджену ділянку тепломережі на вулиці Черняховського. Трубопровід відпрацював більше 25 років і тому вичерпав свій ресурс.

Перекладали теплоенергетики і трубопровід на вул. Івана Крамського у Святошинському районі. За останні 5 років на цій ділянці сталось близько 20 пошкоджень, через які призупинялася подача послуг споживачам. Раніше у КМДА відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

Столичні комунальники ліквідували наслідки аварії на магістральній тепломережі у провулку Телеграфному, що в Печерському районі. 24 жовтня там текла гаряча вода з-під землі через порив трубопроводу.

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

На початок