"Неефективність роботи була системною". Синєгубов вперше прокоментував звільнення заступника Скакуна

"Неефективність роботи була системною". Синєгубов вперше прокоментував звільнення заступника Скакуна

Олександр Скакун
Суспільне Харків

Начальник Харківської обладміністрації Олег Синєгубов вперше прокоментував рішення про звільнення свого першого заступника Олександра Скакуна з посади. Синєгубов називає причиною звільнення "неефективну роботу, яка була системною", а також каже, що погодив кадрові зміни в ОВА з Офісом президента.

Про це Олег Синєгубов сказав у коментарі Суспільне Харків 10 листопада.

"Це рішення було абсолютно свідомим, за певні промахи в роботі під час виконання своїх обов'язків і взагалі ставлення до державної служби. З його боку неефективність роботи, на моє переконання, була системною", — сказав Синєгубов.

За його словами, поки розглядають кандидатури на цю посаду. Чи буде це людина, яка вже працює в обладміністрації, Синєгубов відповів "подивимось".

"Будемо визначатися скільки потрібно. Ця людина має бути ефективною, у нас не має на меті просто призначити людину. Вона має відповідати всім нормам, правилам. Настав час знайти більш ефективну людину на це місце".

Що відомо про Олександра Скакуна і його роботу в обладміністрації

Олександр Скакун — колишній працівник СБУ. На службу в органи він прийшов у 1995 році. Спочатку був помічником слідчого, потім виконував обов'язки начальника слідчого відділу. З органів Олександр Скакун пішов у 2016 році. У 2017 прийшов в обладміністрацію на посаду заступника голови, тоді адміністрацію очолювала Юлія Світлична.

Після штурму ОДА у квітні 2014 році працівники СБУ, серед яких був і Олександр Скакун, повернули на дах адміністрації український прапор.

У 2021 році Скакун був тимчасовим в.о. голови Харківської ОДА, таке розпорядження президент Володимир Зеленський підписав 11 серпня. Серед найвищих пріоритетів після призначення на посаду Скакун в інтерв'ю Суспільному називав підготовку до спалаху коронавірусу та програму "Велике будівництво".

18 лютого 2022 року Скакун став першим заступником керівника обладміністрації, яку очолив Олег Синєгубов — колишній керівник Полтавщини.

З січня по липень 2023 року Олександр Скакун заробив 238 тисяч 194 гривні, цю інформацію Суспільному надали в обладміністрації у відповіді на запит. За вислугу років Скакун у червні отримав найбільшу зарплату серед інших заступників — 96 тисяч 914 гривень.

7 листопада 2023 року керівник ОВА Олег Синєгубов підписав розпорядження про звільнення Скакуна з посади першого заступника. Скакун каже, що про звільнення дізнався зі ЗМІ.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок