У Львові відбуваються шкільні змагання зі стрільби

У Львові відбуваються шкільні змагання зі стрільби

Львівські школярі беруть участь у змаганнях зі стрільби. Спершу змагаються по школах, далі – районний етап. Найкращих будуть визначати на загальноміському етапі. Участь у стрілецькій лізі беруть старшокласники.

Про це Суспільному розповів начальник міського управління освіти Андрій Закалюк.

Змагання зі стрільби відбуваються у шкільних Центрах національно-патріотичного виховання.

"Ми даємо три постріли для пристрілювання і п'ять пострілів залікових. Наше завдання, якщо учень стріляє вліво чи вправо, то є правило середня точка прицілювання. Ми їх вчимо коригувати вогонь не тільки на прицільній планці, а й в момент того, як він стріляє", – пояснює керівник Центру національно-патріотичного виховання Анатолій Шевчук.

У Львові відбуваються шкільні змагання зі стрільби
Школяр показує мішень із результатом. Фото: Суспільне Львів

У стрільбі змагаються учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів, розповідає начальник міського управління освіти Андрій Закалюк.

"Це 17 тисяч дітей, які усі будуть мати можливість спробувати себе у стрільбі. І це не лише про стрільби – це вміння користуватися зброєю і ми на цьому не зупиняємося. Ми хочемо наступного місяця провести такі змагання для учнів шостих, сьомих, восьмих класів", – каже Андрій Закалюк.

У Львові відбуваються шкільні змагання зі стрільби
Учасники змагань зі стрільби серед школярів. Фото: Суспільне Львів

Після першого етапу – шкільних змагань, відбудеться другий етап – районні змагання. Тоді – загальноміські. До фіналу потрапить 18 учнів, серед яких і оберуть переможця.

"У нас у Львові діє унікальна програма, яка діє лише в одному місті – це програма шкільних ліг. Туди інтегровані сім видів спорту. В основному, це командні види спорту, але ми живемо в таких реаліях, коли ворог нам постійно загрожує, і ми вважаємо, що кожна дитина, кожна родина мусить вміти володіти вогнепальною зброєю, вміти зібрати-розібрати автоматичну зброю і володіти навичками тактичної медицини", – каже начальник міського управління спорту Антон Нікулін.

На початок