У Кропивницькому підозрюваного у шести справах Мартиросяна випустили з-під варти

У Кропивницькому підозрюваного у шести справах Мартиросяна випустили з-під варти

У Кропивницькому підозрюваного у шести справах Мартиросяна випустили з-під варти
Арсен Мартиросян під час засідання суду 1 лютого 2023 року. Фото: Суспільне Кропивницький

Підозрюваного у шести справах, в тому числі у вбивстві, Арсена Мартиросяна випустили з-під варти до кінця досудового слідства. Таке рішення ухвалила колегія суддів Кропивницького апеляційного суду.

Рішення ухвалили після клопотання адвоката підозрюваного Олега Паіцики. Він сказав Суспільному, подав його, бо три місяці його підзахисного не долучають до слідчих дій, увесь цей час він був у слідчому ізоляторі.

Запобіжний захід змінили з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Рішення суду не підлягає оскарженню, тож Мартиросян буде під домашнім арештом до кінця досудового слідства.

У вересні цього року адвокат підозрюваного подавав апеляцію на зміну запобіжного заходу. Тоді апеляційний суд Кропивницького залишив його без змін.

Арсена Мартиросяна зокрема підозрюють у проведенні злочинного зібрання під час перебування у виправній колонії №6, вимаганні грошей в ув’язненого, у розповсюдженні наркотиків серед ув'язнених, у вбивстві біля нічного клубу у 2016 році.

Прокурор Станіслав Запорожець сказав, особливо тяжкий злочин, в якому підозрюють Мартиросяна, передбачає покарання від семи до 12 років з конфіскацією майна. Він вважає, існують ризики переховування від суду, вчинення інших кримінальних правопорушень та впливу на свідків.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На початок