У Києві родини дітей, які постраждали від пожежі у таборі "Сонячні Карпати", отримають матеріальну допомогу

У Києві родини дітей, які постраждали від пожежі у таборі "Сонячні Карпати", отримають матеріальну допомогу

Родини киян, діти яких втратили особисті речі внаслідок пожежі у відпочинковому комплексі "Сонячні Карпати" у вересні цього року, отримають матеріальну допомогу. За відповідне рішення проголосували 72 депутати.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що внаслідок пожежі у вересні цього року у відпочинковому комплексі на Івано-Франківщині, всі особисті речі дітей, які приїхали на відпочинок, були знищені вогнем. У той період в оздоровчій поїздці перебували 148 дітей із Києва.

"Жодна дитина фізично не постраждала, проте згоріли всі їхні речі, зокрема одяг, взуття, електронні технічні засоби комунікації, документи",— каже депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька

За її словами, сьогодні, 9 листопада, депутатський корпус прийняв рішення підтримати родини дітей та надати їм одноразову адресну матеріальну допомогу в розмірі 10 000 грн. Вона зауважила, що більшість дітей, які отримали путівки, із родин, які належать до пільгових категорій.

Що відомо про пожежу в дитячому таборі "Сонячні Карпати"

У відпочинкову комплексі на Івано-Франківщині, де оздоровлювалися діти з Києва, ввечері 25 вересня сталася пожежа. У санаторії перебували 148 відпочивальників зі столиці. Усіх дітей, вихователів та персонал евакуювали з приміщення. Ніхто не постраждав.

Пізніше київських дітей перевели до сусіднього табору. Їх забезпечили одягом та харчуванням і організували повернення додому. 27 вересня вони повернулися до Києва. Близько 5:00 їх зустріли на столичному залізничному вокзалі.

У КМДА повідомили, що дитячий табір "Сонячні Карпати" відповідає всім нормам і вимогам безпеки. 22 вересня Департамент молоді і спорту як замовник послуг на оздоровлення дітей уклав із табором договір.

На початок