ЗСУ на сході відбили понад 60 російських атак

ЗСУ на сході відбили понад 60 російських атак

ЗСУ на сході відбили понад 60 російських атак
108 окрема бригада Сил ТрО

Українські військові відбили близько 30 російських атак на Бахмутському, понад 10 атак на Авдіївському та більш як 20 атак Мар'їнському напрямках протягом 8 листопада.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

За даними штабу, минулої доби на Лиманському напрямку російське військо без успіху штурмувало біля Новоєгорівки Луганської області, а на Шахтарському напрямку безуспішно штурмувало в районах Старомайорського та південніше Пречистівки Донецької області.

На Бахмутському напрямку, як розповіли у штабі, українські воїни відбили близько 30 атак в районах Богданівки, Хромового, Кліщіївки та Андріївки, водночас Сили оборони України продовжують штурмувати південніше Бахмута, завдають армії РФ втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Авдіївському напрямку російські військові без успіху наступали поблизу Кераміка, Степового, Авдіївки, Сєверного, Первомайського, де українські бійці відбили понад 10 атак, а на Мар’їнському напрямку військові РФ безуспішно штурмували біля Мар’їнки та Новомихайлівки, де українські воїни відбили понад 20 атак, зазначили у Генштабі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок