У Києві капітально ремонтують будівлю управління соцзахисту населення — Хонда

У Києві капітально ремонтують будівлю управління соцзахисту населення — Хонда

У Києві капітально ремонтують будівлю управління соцзахисту населення — Хонда
Ремонт будівлі управління соцзахисту населення у Дарницькому районі Києва. Фото: Марина Хонда/Facebook

У Дарницькому районі Києва триває капітальний ремонт будівлі управління соціального захисту населення. На обліку в установі перебуває понад 106 тисяч громадян пільгових категорій.

Про це у Facebook повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Зазначається, що серед понад 106 тис. жителів пільгових категорій — більше 2 тис. дітей з інвалідністю та майже 4 тис. дорослих з інвалідністю.

"Вже влаштували покрівлю з утепленням та замінили всі вікна. Повністю завершені електромонтажні роботи на другому поверсі, розпочаті на першому. Частково утеплили та облаштували фасад, а також укриття",— каже Хонда.

За її словами, після реконструкції будівля стане доступнішою та сучаснішою. Всі ремонтні роботи планують закінчити наступного року.

Також тривають роботи над створенням малого групового будинку. У ньому житимуть діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема діти з інвалідністю, в умовах, максимально наближених до сімейних, підсумувала заступниця голови КМДА.

Що відомо про реабілітацію дорослих і дітей у Києві

У Подільському районі Києва завершується реконструкція Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю. Ремонтні роботи — на завершальній стадії. Планується, що установа запрацює до кінця року.

У Святошинському районі замість старого приміщення ЖЕКу створять центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю. Мета проєкту — зробити послуги реабілітації доступними, аби мешканці могли отримувати їх у районі за місцем проживання.

У Києві 38 комунальних медичних закладів цього року підписали договір із Нацслужбою здоров'я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям. Також у місті презентували модель відновлення психічного здоров'я для потерпілих під час війни.

Столиця продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. Запровадили і пілотний проєкт із соціальної реабілітації військових під час лікування в медзакладах.

На початок