На Закарпатті 9 листопада прощатимуться із загиблим захисником Дмитром Мілютіним

На Закарпатті 9 листопада прощатимуться із загиблим захисником Дмитром Мілютіним

На Закарпатті 9 листопада прощатимуться із загиблим захисником Дмитром Мілютіним
Виноградівська міська рада/Facebook. Колаж: Суспільне Ужгород

На Закарпатті у місті Виноградів 9 листопада прощатимуться із командиром артилерійського взводу Дмитром Мілютіним, який загинув внаслідок ракетного удару РФ по скупченню військ у населеному пункті Запорізької області.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Виноградівської міської ради.

Прощання з капітаном, командиром артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону, членом виконавчого комітету Виноградівської міської ради Дмитром Мілютіним відбудеться 9 листопада о 13:00 у храмі Успіння Пресвятої Богородиці за адресою: місто Виноградів. вулиця Михайла Лучкая 2.

43-річний Дмитро Мілютін був членом виконавчого комітету Виноградівської міської ради. Після завершення контракту працював у Виноградівській міській раді, а з 24 лютого знову став до лав українського війська.

Дмитро Мілютін був ветераном АТО/ООС, талановитим і професійним артилеристом та активним громадським діячем, який став на захист України ще в 2014 році.

У 2015 році президент Петро Порошенко нагородив його орденом "За мужність" III ступеня за проявлені героїзм та мужність під час захисту Батьківщини. "Хоробро воював і ефективно нищив ворога. Він був одним із найкращих артилеристів країни, елітою українського воїнства, справжнім богом війни", — написав у Facebook про Дмитра Мілютіна експрезидент Петро Порошенко.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок