"Теплопостачальні підприємства готові до старту опалювального сезону" — Миколаївська ОВА

"Теплопостачальні підприємства готові до старту опалювального сезону" — Миколаївська ОВА

"Теплопостачальні підприємства готові до старту опалювального сезону" — Миколаївська ОВА
Батарея. Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

На Миколаївщині теплопостачальні підприємства та споживачі готові до старту опалювального сезону. Тепло подаватимуть, коли середньодобова температура протягом трьох днів триматиметься нижче +8 градусів.

Про це під час брифінгу восьмого листопада розповів начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОВА Євген Гладков.

"В цілому теплопостачальні підприємства й об'єкти теплоспоживання теплової енергії у нас по місту Миколаєву та області підготовлені, готові до старту опалювального сезону", — говорить Євген Гладков.

Температура повітря залишається у межах +18...+20 градусів, втім близько 246 структур соціальної сфери опалюються в періодичному режимі, каже Гладков.

"Наш супутник атомної станції місто Южноукраїнськ розпочав опалювальний сезон 16 жовтня поточного року (2023 — ред.) отримуючи теплову енергію від ВПВідокремлений підрозділ державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" "Південноукраїнська АЕС", яка наразі працює стабільно трьома енергоблоками", — розповідає посадовець.

"Теплопостачальні підприємства готові до старту опалювального сезону" — Миколаївська ОВА
Начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОВА Євген Гладков. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

Крім того, директор управління ЖКГ зазначив, що з першого жовтня 2023 року у місті функціонує Миколаївська філія "Газорозподільні мережі України".

"По суті замінила АТ "Миколаївгаз". Вже більшість наших споживачів адаптувалась до сплати рахунків зазначеної організації і я думаю, що знаходячись в державному управлінні, зазначений суб'єкт господарювання буде показувати більш результативні приклади своєї праці", — розповідає Євген Гладков.

Чиновник впевнений, що всі служби будуть сприяти оперативному усуненню можливих аварійних ситуацій маючи резерв, відповідне обладнання та укомплектовані бригади.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону 2023-2024

  • У Миколаєві під час воєнного стану тариф на тепло для населення залишиться незмінним. В опалювальному сезоні 2023-2024 року він складатиме 1 999, 08 гривень за гігакалорію з ПДВ.
  • У Миколаївській області субсидії на опалювальний період нараховують з 1 жовтня до 30 квітня щорічно. На обліку Пенсійного фонду в Миколаївській області станом на жовтень 2023 року перебуває 21 600 субсидіантів.
  • Жителі Миколаївської області, які самостійно придбали паливо для опалення домівок, можуть отримати компенсацію.
  • На випадок блекаутів у місті функціонуватимуть мобільні котельні, які працюють на альтернативному паливі, а також генератори у закладах соцзахисту. Проте на Миколаївщині немає субвенції на придбання дров.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок