Нардепи анонсували призначення начальника Рівненської ОВА головою Фонду держмайна. В ОДА поки це не коментують

Нардепи анонсували призначення начальника Рівненської ОВА головою Фонду держмайна. В ОДА поки це не коментують

Віталій Коваль
Віталій Коваль на сесії Рівнеради, жовтень 2023 року. Фото: Суспільне Рівне

На посаду нового голови Фонду держмайна України претендує начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Це кадрове питання парламент вирішуватиме 9 листопада.

Про це у своїх Telegram-каналах повідомили голова фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія та нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк.

"Ще одне кадрове призначення тижня — новий голова Фонду Державного Майна України (ФДМУ). Кандидат - очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль. Сподіваюсь все встигнемо", — написав Арахамія.

"Це один з "найстаріших" очільників областей (Рівненська область), призначений ще при Гончаруку у 9-го вересня 2019-го. Коли ще всі у ліфт вірили. Ну і втриматись 4 роки на посаді — це круто)))️ Призначення планується на завтра, 9 листопада", — написав Железняк.

Суспільне звернулось за коментарем до речника Олександр Поліщука, який відповідає за комунікацію з начальником військової адміністрації. Він повідомив, що пресслужба наразі утримується від коментарів з цього приводу.

Що відомо про Віталія Коваля

Головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля призначили у вересні 2019 року. Сам він уродженець міста Березне, йому 42 роки.

У 2003 році Коваль закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Банківська справа", у 2017 році – Львівську бізнес-школу Українського католицького університету.

Працював у банку, був підприємцем, потому керівником фірм, які спеціалізувались на роботі в аграрному секторі, а також на будівництві доріг.

Віталій Коваль одружений, має двох доньок. Посадовець також – кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби. Очолює обласну федерацію греко-римської боротьби, виконком Асоціації спортивної боротьби України, а також є першим віцепрезидентом Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби.

Коваль також є депутатом Рівненської міської ради від "Слуги народу".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок