Артисти на попурі до Дня Незалежності виступали безкоштовно — Офіс президента

Артисти на попурі до Дня Незалежності виступали безкоштовно — Офіс президента

Ексклюзивно
Артисти на попурі до Дня Незалежності виступали безкоштовно — Офіс президента

В Офісі президента повідомили, що всі артисти та музиканти, котрі взяли участь у попурі "Музична історія Незалежності" на святкуванні Дня Незалежності в Києві, виступили безкоштовно.

Як відповіли в Офісі президента на відповідний запит Суспільного, усі артисти відгукнулися на запрошення організаторів і брали участь в урочистостях на безоплатній основі.

"Основний сценарій офіційних заходів був розроблений і реалізований працівниками Офісу президента України, зокрема, працівниками Директорату з питань інформаційної політики, Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики, Директорату з питань регіональної політики та децентралізації", – йдеться у відповіді.

В ОПУ додали, що режисером 17-хвилинного попурі стала українська режисерка Катерина Царик, а музичним "мешапом" та аранжуванням займався MONATIK. Вони надавали послуги на безоплатній основі.

"Відсутність зазначення імен авторів і джерел запозичення під час трансляції попурі була пов’язана із певними технічними обмеженнями телевізійного мовлення, Водночас повідомляємо, що повна версія цього номеру із зазначенням імен авторів була оприлюднена на офіційних ресурсах Офісу президента України", – повідомили у листі.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський виступив під час урочистостей з нагоди 29-ї річниці незалежності. Він закликав до відповідальності та єдності, зазначаючи, що всі 25 регіонів - це “команда та дрім-тім, це збірна, де немає годувальників чи дотаційних”.
  • Також на Софійській площі відбувся виступ українських артистів.
  • Пізніше музичні гурти "Бумбокс" та "Океан Ельзи" заявили, що їхні твори нелегально використали на святковому концерті до Дня незалежності. В Офісі президента заявили, що закон не порушували.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше