Гугл, як видалити всі дані? У World Athletics розповіли про перевірку відстороненої за допінг Росії

Гугл, як видалити всі дані? У World Athletics розповіли про перевірку відстороненої за допінг Росії

Гугл, як видалити всі дані? У World Athletics розповіли про перевірку відстороненої за допінг Росії АР

У Всеросійській федерації легкої атлетики, видаляючи компроментуючі дані, не все врахували.

Керівник робочої групи World AthleticsВсесвітня керівна організація в легкій атлетиці. Руне Андерсен у інтерв'ю норвезькому VG розповів про перебіг розслідування проти Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА), яка зазнала санкцій WADAВсесвітнє антидопінгове агенство. через допінговий скандал.

"Ми використовували досвід WADA і взяли деякі напрацювання в ситуації з російською легкою атлетикою. Наприклад, ми попросили перевірити всі комп'ютери й телефони співробітників ВФЛА. Вони думали, що все стерли. Але було видалено все, окрім останнього пошукового запиту: "як видалити всі дані", - згадка про це змусила чиновника посміхнутися.

Вони думали, що все стерли. Але було видалено все, крім останнього пошукового запиту: "як видалити всі дані" - Руне Андерсен (World Athletics)

"На жаль, з часом перестаєш чомусь дивуватися. Але все ж я не очікував, що російський допінговий скандал зайде настільки далеко. Всі ці підміни допінг-проб, дірки в стіні лабораторії в Сочі... ", - сказав Андерсен.

Чиновник також розповів, як Росія намагалася ухилитися від сплати грошових санкцій за порушення антидопінгових правил.

"World Athletics вирішила в березні накласти на Росію штраф у розмірі 10 мільйонів доларів за сьогоднішнім курсом, половина з яких була умовною. Вони мали сплатити цю суму до 15 серпня. Спочатку вони сказали, що банкрути, що у них немає спонсорів і що вони не встигнуть. Я сказав, що тоді Росія ризикує назавжди бути виключеною зі Світової легкої атлетики. Зрештою гроші надійшли", - пригадав Руне Андерссен.

Нині, через санкції, накладені на ВФЛА, російські легкоатлети не можуть змагатися на міжнародних турнірах під своїм прапором. Також наразі припинена видача і тимчасових дозволів на участь у змаганнях в нейтральному статусі.

Читайте також: Російські гімнастки відмовилися їхати на чемпіонат до Києва. У федерації назвали причину

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс