Більшість українців не задоволені роботою влади — Рейтинг

Більшість українців не задоволені роботою влади — Рейтинг

Опитування
Більшість українців не задоволені роботою влади — Рейтинг
УНІАН

Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", українці переважно не схвалюють дії уряду, депутатів та президента. У липні 2020 року лише 16% українців схвалили роботу Верховної ради. Водночас 73% респондентів діяльністю народних депутатів були не задоволені.

За результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", роботу уряду під керівництвом Дениса Шмигаля схвалюють 17% респондентів, а 59% вважають її незадовільною.

Водночас діяльність президента Володимира Зеленського схвалювали 42% опитуваних, а 47% були незадоволені. Згідно з дослідженням, найбільше дії Зеленського не подобаються мешканцям сходу країни, а от у центрі України максимальний відсоток тих, хто підтримує діяльність президента. Хоча показники не дуже відрізняються.

Рада і
Як українці оцінюють діяльність уряду, Ради та президента. Рейтинг

Серед найважливіших проблем в Україні респонденти назвали корупцію в державних органах, військові дії на Донбасі, безробіття, низьку якість медичних послуг та низькі пенсії.

Довідка. Опитування провели на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень МРІ з 30 по 31 липня 2020 року за випадковою вибіркою серед 2472 українців старше 16 років. Вибірка репрезентативна за регіоном, віком і статтю. Статистична похибка не перевищує 2% при 95-відсотковому рівні довіри, а коефіцієнт досяжності становив 12%. Дані були зібрані за допомогою комп’ютерного методу телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

На початок