"Зливав" конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона. 15 років ув’язнення отримав місцевий житель

"Зливав" конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації Херсона. 15 років ув’язнення отримав місцевий житель

За ґратами зрадник Херсона
Одеса. Ув'язнений на 15 херсонець, який "зливав" дані про українських військових Фото: Офіс Генерального прокурора/Telegram

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили херсонця, який "зливав" конспіративні бази Сил спецоперацій ЗСУ під час окупації міста.

Про це у Telegram повідомив Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, він за допомогою знайомої волонтерки увійшов до складу оперативно-бойової групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Запропонував окупантам свою допомогу у проведенні розвідувально-підривної діяльності в регіоні.

Він передав російським спецслужбам адреси конспіративних квартир та персональні дані членів групи CCO ЗСУ, які виконували бойові завдання на тимчасово окупованій території, йдеться у повідомленні.

Також передав спецслужбам дані волонтерки, яка допомагала українським захисникам. Окупанти утримували її у полоні впродовж 116 діб.

Його затримали у звільненому Херсоні. До вироку суду чоловік перебував під вартою.

Раніше СБУ затримала двох чиновниць з окупаційного "управління соцполітики Херсона". Одна з них очолила "відділ інформаційної роботи та документообігу", інша — завідувала так званим "відділом нарахувань". Обидві перебувають під вартою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок